Світ / США

Колишня ведуча «Оскару» Дедженерес закликала коміка Кевіна Гарта провести церемонію попри звинувачення в гомофобії

ВВС
Світ/США/Колишня ведуча «Оскару» Дедженерес закликала коміка Кевіна Гарта провести церемонію попри звинувачення в гомофобії
Зберегти
Вигляд
Комедіантка, колишня ведуча церемонії «Оскар» Еллен Дедженерес звернулася до Американської кіноакадемії, аби стендап-комік Кевін Гарт вів цьогорічну церемонію нагородження. Актор раніше відмовився від цього через звинувачення у гомофобії.

Дедженерес також зробила допис у Twitter з приводу Гарта та запустила хештег #OscarsNeedHart («Оскару потрібен Гарт»). Вона сказала, що вмовлятиме актора провести церемонію.

Кевіна Гарта звинуватили у гомофобії через публікації у Twitter в 2010 році. Тоді він написав у соцмережі жарт про геїв, однак вибачився за цей вчинок. Після того, як Гарта запросили провести «Оскар», одна з ЛГБТ-організацій звернулася до організаторів церемонії з проханням «переглянути риторику коміка». Однак Гарт відмовився її проводити взагалі.

«Я не хочу стояти на цій сцені і говорити в цю ніч про моє минуле, коли там будуть люди, які працювали крок за кроком, аби вперше у житті отримати таку нагороду. Ти не можеш рости як особистість без помилок, і я хочу закінчити цю розмову», — сказав Гарт в інтерв’ю Еллен Дедженерес, яка вела «Оскар» в 2007 та 2014 роках.

Вона водночас закликала його провести «Оскар» та пообіцяла «вмовити» актора.

Церемонія вручення відбудеться 24 лютого в Лос-Анджелесі. Гарт мав замінити коміка Джиммі Кіммела, який був ведучим премії два роки поспіль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівність, кришталева арка та приз за найкоротшу промову: 5 фактів про «Оскар»-2018

Більше про:
# оскар
Пов`язані новини