Український олігарх, колишній співвласник ПриватБанку Ігор Коломойський розповів, що його зустріч з генеральним прокурором Юрієм Луценком в Амстердамі була випадковою.

Український олігарх, колишній співвласник ПриватБанку Ігор Коломойський розповів, що його зустріч з генеральним прокурором Юрієм Луценком в Амстердамі була випадковою. 

Про це Коломойський зазначив в інтерв'ю «Радіо Свобода». 

«Я ж уже сто разів казав, повторюся. Зустрілися абсолютно випадково, хоча дійсно це звучить смішно. Але іноді так буває. Спілкувалися хвилин 5-7, ніяких проваджень, нічого не обговорювали, так, «добрий день – до побачення, як справи, давно не бачилися» і таке інше», — зазначив він.

При цьому Коломойський додав, що з Луценком має «нормальні людські відносини».

«Навіть якби ми хотіли обговорити якісь питання, не було часу: я запізнювався на літак, а в Амстердам заїхав проїздом, скажімо так. Товариш мій зупинився, йому треба було зайти в одне місце, а я вийшов з машини й зустрів Луценка, який виходив з готелю. Так іноді трапляється, але звичайно, якби б мені теж розповідали, що випадково, я б теж посміявся. Виглядає смішно», — сказав він.

Коломойський також стверджує, що Луценко жодним чином не лобіює його інтереси в Україні, зокрема, у провадженні Генеральної прокуратури стосовно ПриватБанку. 

«Він зараз генпрокурор, і цим все сказано. Повірте мені, він присягу не порушує... Ми зацікавлені в об'єктивному глибокому розслідуванні, ми, перш за все», — додав Луценко.

18 грудня 2017 року повідомлялося, що Луценко зустрічався з Коломойським в Амстердамі. 

Ігор Коломойський не приїжджає в Україну вже понад 8 місяців. Після націоналізації ПриватБанку проти нього почали низку проваджень через можливе виведення коштів перед націоналізацією. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Таксист, працівник заправки та 28 підприємств: як Коломойський вивів гроші з «Приватбанку»

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile