Олігарх Ігор Коломойський хоче, аби Україна налагодила партнерські відносини з Росією і взяла у неї 100 мільярдів доларів.

Про це Коломойський заявив в інтерв’ю The New York Times.

За його словами, фінансування з Росії може замінити кредити Міжнародного валютного фонду.

«Ми візьмемо 100 мільярдів доларів у росіян. Я думаю, що вони хотіли б дати нам їх зараз. Який найшвидший спосіб вирішити проблеми та відновити стосунки? Тільки гроші», — сказав олігарх.

Також Коломойський заявив, що якщо був би президентом, то продовжив би розслідування, про яке просив президент США Дональд Трамп. Він наголосив, що не боявся б реакції демократів в разі їхньої перемоги на виборах, бо пішов би до Росії.

«Російські танки будуть розміщені біля Кракова та Варшави. Ваше НАТО забруднить штани та купуватиме памперси», — сказав він.

Нагадаємо, в цьому ж інтерв'ю Коломойський заявив, що Україна повинна відвернутися від Заходу і знову дружити з Росією.

«Дайте 5, 10 років, і кров буде забута», — сказав Коломойський.

Як зазначає видання, така зміна позиції олігарха може бути пов'язана з незадоволенням позицією західних дипломатів та Міжнародного валютного фонду, які вимагають від України не повертати Коломойському ПриватБанк і домагатися судового стягнення з нього виведених з банку коштів, а саме 1,9 мільярда доларів плюс відсотки.

Раніше президент Володимир Зеленський заявив, що ніхто ПриватБанк колишнім власникам повертати не буде.

Також Зеленський пообіцяв повернути виведені зі збанкрутілих банків та ПриватБанку кошти.

Нагадаємо, Ігор Коломойський раніше вже говорив, що на Донбасі внутрішній конфлікт, а російські війська «виконують там інтернаціональний обов’язок».

Поділитись: