ENRU

Командування бойовиків віддало наказ застосувати 122-мм артилерію на Світлодарській дузі — штаб

5f2fd8a965647a6e0
Світлодарськ, Донецька область, червоним позначено приблизну лінію розмежування Фото: Google Maps

Командування бойовиків віддало наказ про застосування артилерії проти українських військових на Світлодарській дузі у Донецькій області.

Про це увечері 13 лютого повідомляє прес-центр штабу АТО.

«У районі Світлодарської дуги, ймовірно, з власної ініціативи командування 3 та 7 мотострілецьких бригад противника віддало наказ на застосування артилерії калібру 122 мм проти сил АТО», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що військові ЗСУ в зоні бойових дій на Донбасі  залишають за собою право на відповідь.

Протягом 13 лютого у зоні бойових дій на Донбасі зафіксували 4 порушення режиму припинення вогню з боку бойовиківю. Жоден український військовослужбовець не постраждав.

7 лютого бойовики 17 разів прицільно обстріляли позиції Збройних Сил, унаслідок чого один український військовий отримав поранення.

Раніше українські військові передали тіла двох вихідців з Російської Федерації бойовикам на окуповану частину Луганської області.

23-го грудня було оголошено перемир’я на новорічні та різдвяні свята. Днем пізніше штаб повідомляв, що бойовики на Донбасі не дотримуються «різдвяного перемир'я».

Бойовики на Донбасі попри домовлене «різдвяне перемир’я» увечері 25 грудня обстріляли райони Павлополя Донецької області.

До цього штаб наголошував, що 25 грудня було першим днем, коли не було жодних обстрілів.