УКРАЇНА

«Сі Бриз-2016»: Американські військові відповіли на критику Савченко

УКРАЇНА/«Сі Бриз-2016»: Американські військові відповіли на критику Савченко
Зберегти
Вигляд
lead

Американське військове командування задоволене співпрацею з українськими військовими в рамках проведення спільних військових навчань «Сі Бриз-2016» у Чорному морі.

Про це в коментарі Громадському сказав командувач 65-го ескадрону ВМС США в Європі Річард Драмерхаузерн.

Таким чином, він прокоментував заяву народного депутата Надії Савченко, за словами якої, під час одного з етапів навчань сталась затримка через українське командування.

«Всі наші заходи в рамках навчань, а їх було дуже багато, були проведені вчасно. Ми показали, що можемо працювати в команді. Ніяких збоїв, незважаючи на складність операцій, ніяких тимчасових збоїв сьогодні не було. Ми дуже задоволені і хотіли б подякувати всім, хто брав участь. Все, що було заплановано, було зроблено вчасно», – сказав він.

Зауважимо, що мова йде про етап навчання в Ізмаїлі, під час якого відбулась висадка десанту на берег. В операції брали участь українські, грузинські та молдавські військові.

Докладніше про навчання «Сі Бриз-2016» дивіться 30 липня в репортажі Громадського, журналістам якого вдалося побувати на бойових вертольотах, кораблях і разом з десантниками під час висадки.

Українсько-американські навчання «Сі Бриз-2016» у Чорному морі стартували 18 липня. Навчання проводитимуть в Одеській і Миколаївській областях та у північно-західній частині Чорного моря.

До Одеського порту прибув бойовий корвет Військово-морських сил Румунії Contra-Amiral Eustaţiu Sebastian, екіпаж якого візьме участь у міжнародних навчаннях.

Фінальною частиною міжнародних морських навчань «Сі Бриз-2016» буде спільна морська операція із задіянням флоту, морської піхоти та авіації.

Пов`язані новини