ENRU

Комісія з питань громадянства не розглядала питання Артеменка — депутат

Комісія з питань громадянства при президенті України на своєму засіданні минулого тижня не розглядала питання припинення громадянства позафракційного народного депутата України Андрія Артеменка.

Про це повідомив член комісії, народний депутат, член комітету з прав людини Валерій Пацкан в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Була комісія минулого тижня, де не розглядали питання пана Артеменка. Він також звернувся до мене як до члена комісії з листом. Але відповіді у мене поки немає», — сказав він.

«Коли буде безпосередньо винесено на розгляд комісії це питання, я зможу прокоментувати. Після цього буде ухвалено рішення президента на підставі матеріалів комісії — позбавити чи ні громадянства», — сказав Пацкан.

При цьому він наголосив на необхідності ухвалити зміни до законодавства щодо припинення українського громадянства осіб з громадянством кількох країн.

Раніше лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко повідомив, що президент України Петро Порошенко підписав указ про припинення громадянства народного депутата Андрія Артеменка. Сам депутат про цей указ нічого не знає і направив запит до Адміністрації президента з цього приводу. 

Як відомо, у лютому видання The New York Times оприлюднило матеріал, у якому зазначалдось, що Артеменко передав план нормалізації відносин між Україною і Росією екс-раднику президента США Майклу Флінну незадовго до його відставки.

Серед іншого, план містить ідею проведення всеукраїнського референдуму про передачу Криму Росії в оренду на 50-100 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про депутата Артеменка і його «план примирення України з Росією».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram