УКРАЇНА

Компанія Курченка постачатиме вугілля з окупованого Донбасу до Росії — «РБК»

22 березня, 2018 18:33
УКРАЇНА/Компанія Курченка постачатиме вугілля з окупованого Донбасу до Росії — «РБК»
Зберегти
Вигляд
Компанія «Газ-Альянс» олігарха-утікача Сергія Курченка отримала статус єдиного постачальника вугілля з окупованих районів Донбасу до Росії.

Компанія «Газ-Альянс» олігарха-утікача Сергія Курченка отримала статус монопольного постачальника вугілля з окупованих районів Донбасу до Росії.

Про це повідомляє російська «РБК».

За даними видання, «Газ-Альянс» Курченка призначили єдиним постачальником донбаського вугілля на російський ринок. Цю інформацію підтвердили у підконтрольній бойовикам вугільній компанії «Ровенькиантрацит».

За інформацією «РБК», російські трейдери опублікували відкрите звернення, у якому йдеться, що 14 березня 2018 році Міністерство економічного розвитку РФ направило телеграму «РЖД» (російській залізничній компанії), якою заборонило вивіз вугілля з самоназваних «ДНР» та «ЛНР» всім компаніям, окрім «Газ-Альянсу».

При цьому зазначається, що російські бізнесмени не задоволені такою схемою та вже підготували звернення до президента та прем'єра країни.

Російські трейдери, офіси яких переважно розташовані в Ростовській області, до останнього часу експортували українське вугілля закордон, переважно до Туреччини.

Раніше Апеляційний суд Києва підтвердив дозвіл на розслідування щодо Курченка.

За даними ГПУ, колишній міністр доходів і зборів Олександр Клименко і олігарх Курченко завдали Україні 198 млрд гривень збитків.

У січні 2017-го суд обрав запобіжний захід у вигляді заочного арешту Сергія Курченка. У травні 2017 року Курченка оголосили в державний розшук та надали дозвіл на його затримання. У червні цього року ГПУ погодила і направила Курченку  повідомлення про підозру в правопорушеннях за 9 статтями Кримінального кодексу України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Гаманець» Януковича: що відомо про статки олігарха-утікача Сергія Курченка.

Більше про:
# ОРДЛО
# вугілля
Пов`язані новини