Американська компанія Apple з нагоди щорічної конференції WWDC, присвяченій розробникам, яку цього року проведуть онлайн, пропонує студентам самостійно створити додаток за нагороду.

Про це з посиланням на заяву компанії пише BFMTV.

Там вказують, що нагорода символічна — колекційна куртка в кольорах Apple. Для участі в так званому Swift Student Challenge студенти повинні створити програму мовою програмування Swift, розробкою якого займається Apple. Зареєструвати свій проєкт потрібно до 18 травня.

В Apple уточнили, що «не потрібно бути IT-спеціалістом, щоб випробувати свою удачу». Участь може взяти кожен. Кандидатам пропонують використовувати додаток Swift Playgrounds, доступний на iPad, який навчає кодувати за допомогою спеціального інтерфейсу.

Додатки будуть оцінювати за актуальністю та креативністю, а 350 переможців оберуть після 22 червня — під час щорічної конференції для розробників WWDC. Дату онлайн-конференції ще не оголосили.

Як повідомлялося, компанія Apple вирішила цьогоріч провести конференцію для розробників Worldwide Developers Conference у форматі онлайн через спалах коронавірусу у світі.

WWDC у 2019 році відбулась 3-7 червня. Тоді представили Mac Pro, iPadOS, iOS 13 тощо.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: