Компанія Facebook скасувала масштабну щорічну конференцію для розробників (F8 2020) через загрозу поширення у світі китайського коронавірусу.

Про це йдеться у пресрелізі організаторів.

«Щороку ми сподіваємось на зв’язок із нашою глобальною спільнотою розробників на F8 та можливість поділитися своїм баченням майбутнього, яке ми будуємо разом. Але, враховуючи занепокоєння, яке зростає навколо Covid-19, ми вирішили скасувати F8 2020», — зазначили у повідомленні.

Водночас організатори конференції планують провести локальні зустрічі, відеоконференції та онлайн-трансляції з запланованими учасниками заходу.

Також повідомляють, що Facebook щороку дарує частину грошей з продажів квитків на F8 організації, яка працює у технологічній галузі: «Цього року ми подвоюємо цю суму і надаємо пріоритет організаціям, які обслуговують місцевих жителів Сан-Хосе».

Зазначимо, що саме у Сан-Хосе, штат Каліфорнія, 5-6 травня мала відбутися щорічна конференція.

Нагадаємо, 23 лютого 2020-го у Венеції дочасно завершили традиційний щорічний карнавал через побоювання поширення коронавірусу на півночі Італії.

Перед цим генеральний директор GSMA Джон Гофман, який організовує найбільшу виставку мобільних технологій MWC 2020, оголосив, що спалах коронавірусу зробив заплановану виставку «неможливою».

З початку спалаху коронавірусу від хвороб, спричинених інфекцією, померли 2854 людей. Водночас 36 571 пацієнту вдалося одужати.

В Україні наразі немає жодного випадку зараження китайським коронавірусом. Відомо про 5 випадків зараження українців у світі: четверо інфікувалися на лайнері Diamond Princess та одна українка в Італії.

Усі новини про новий китайський коронавірус ви можете знайти на нашому сайті за хештегом коронавірус.

Поділитись: