Компанія застосунку для знайомств Bumble закрилась на тиждень, щоб «вигорілі» на роботі працівники змогли відпочити
Компанія Bumble, яка керує однойменним додатком для знайомств, заявила, що закриває усі свої офіси на тиждень. Там хочуть дозволити відпочити працівникам, які відчувають емоційне вигорання.
Про це пише BBC.
Керівництво компанії порадило приблизно 700 своїм співробітникам по всьому світу відволіктися від роботи і присвятити час собі. Ще у квітні в Bumble анонсували, що всі працівники отримають у червні оплачувану відпустку на тиждень.
Щоправда, кілька працівників служби підтримки клієнтів усе ж працюватимуть на випадок виникнення проблем із додатком, однак пізніше вони також отримають можливість відпочити.
У компанії повідомили, що засновниця Bumble (і співзасновниця Tinder) Вітні Вулф Херд ухвалила рішення про відпочинок для всіх працівників після того, як помітила колективне емоційне вигорання.
Під час карантину цей додаток для знайомства набув популярності, а кількість користувачів значно збільшилась. Так, кількість підписників у застосунках Bumble та Badoo, якими володіє компанія Bumble Inc., за перший квартал 2021 року зросла на 30% проти аналогічного періоду минулого року. Унаслідок цього для співробітників компанії робота була дуже напруженою.
Як зазначає видання Statesman, станом на 2018 рік 85% персоналу Bumble становили жінки. Для того, щоб працівники мали більше бажання працювати, засновниця Bumble відкрила стилізовані офіси зі спеціальним «баром для мам», де жінки можуть вільно годувати груддю дітей. Працівники можуть обирати свій робочий графік, окрім того, для економії часу та грошей їм пропонують послуги перукаря та манікюру.
Що таке емоційне вигорання?
В 11-му перегляді Міжнародної класифікації хвороб (ICD-11) емоційне вигорання визначають як синдром, що виникає від хронічного стресу на роботі, з яким людина не може впоратися, і характеризується трьома вимірами: відчуттям втрати енергії та виснаження, психологічною відстороненістю від роботи, почуттям негативізму чи цинізму до своєї роботи, а також зменшеною професійною ефективністю. Водночас, як зазначили у ВООЗ, «емоційне вигорання» ㅡ це не хвороба, а професійне явище.
- Поділитися: