У компанії Group DF, що належить українському олігарху Дмитру Фірташу повідомили, що планують оскаржити рішення Центрального апеляційного суду, який постановив розірвати договір про спільне підприємство з державним комбінатом.

Про це повідомили у заяві компанії, передає «Інтерфакс-Україна».

«Рішення суду є політично вмотивованим, безпідставним та повністю нівелює законні права Tolexis Trading Limited (кіпрська компанія, яка належить Group DF — ред.) як інвестора», — повідомили у компанії Фірташа.

Там заявляють, що не порушували умов договору, на підставі якого майного комбінату перейшло в управління компанії та проінвестували у нього 110 мільйонів доларів. Водночас, судовий розгляд там називають «порушенням прав інвесторів в Україні».

Напередодні у САП повідомляли, що виграли суд у справі проти компанії Фірташа та почали підготовку до повернення «Запорізького титано-магнієвого комбінату» державі.

Зазначимо, що «ЗТМК» перейшов в управління Дмитра Фірташа у 2013 році, коли державний комбінат уклав угоду з офшорною компанією з метою залучення інвестицій. Сума інвестицій прописувалась в укладеній угоді та становила 110 мільйонів доларів, з яких фактично у виробництво вклали лише 20 мільйонів гривень.

Крім цього, САП повідомили, що провадять розслідування щодо привласнення понад 490 мільйонів гривень директором підприємства. Судовий розгляд у цій справі досі триває.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile