Заступник міністра юстиції Антон Янчук переміг у конкурсі на посаду директора Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів

Заступник міністра юстиції Антон Янчук переміг у конкурсі на посаду директора Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Про це повідомила член Конкурсної комісії Дарина Каленюк по закінченню засідання, передає кореспондент Громадського.

28 листпада конкурсна комісія рекомендувала на посаду директора Агентства чинного заступника міністра юстиції Антона Янчука.

За нього віддали голоси 6 з 8 членів конкурсної комісії. За законом, комісія має обрати та рекомендувати одного претендента на посаду директора Нацагентства, якого призначає Кабмін.

Нагадаємо, Агентства з управління арештованими активами було створено у лютому 2016 року з метою упорядкування процесу управління майном, арештованим під час досудового розслідування корупційних злочинів, а також — з метою отримання прибутку від реалізації активів, конфіскованих у корупціонерів за рішенням суду.

Раніше повідомлялося, що голову Агентства з управління арештованими активами оберуть у листопаді.

Зазначається, що ринок арештованого майна в Україні становить близько 50 мільярдів доларів.

ЧТАЙТЕ ТАКОЖ: «Кому дістанеться майно корупціонерів? RE:ФОРМА»

Поділитись: