Президент Франції Емманюель Макрон через поширення коронавірусу оголосив про запровадження комендантської години у низці міст країни.

Про це він заявив у середу, 14 жовтня, цитують The Guardian та Le Figaro.

Так, влада країни вирішила запровадити нові обмеження, оскільки у Франції кількість госпіталізованих з коронавірусом та смертність від COVID-19 постійно зростає.

Макрон оголосив, що у Парижі та восьми інших великих містах (включаючи Марсель та Тулузу) запроваджують комендантську годину з 21:00 до 6:00. Вона розпочнеться у суботу і триватиме протягом чотирьох тижнів.

Пізніше Макрон має намір звернутися до парламенту, щоб продовжити дію обмежень до 1 грудня. Президент наголосив, що «вірус всюди у Франції», медики «дуже втомилися», а в лікарнях не вистачає резервних ліжок.

«Ми не втратили контроль, ми перебуваємо в ситуації, яка викликає занепокоєння і яка виправдовує те, що ми не діємо і не панікуємо. Ми зробили висновки з першої хвилі», — сказав Макрон, додавши, що в середньому у Франції зараз фіксують по 20 тисяч нових випадків зараження коронавірусом на добу.

Коронавірус в Україні

В Україні за минулу добу, 13 жовтня, коронавірусне захворювання підтвердили у 5 590 людей. Також відомо, що вчора 2 137 пацієнтів одужали, а 107 — померли від ускладнень.

За весь час епідемії в Україні COVID-19 підтвердили у 276 177 людей. З них 118 699 пацієнтів одужали, а 5 229 — померли від ускладнень. Продовжують лікуватися понад 152 тисячі людей.

Найбільше нових випадків за добу виявили у Харківській області (637), Києві (422), Львівській (345) та Дніпропетровській областях (342). Найменше людей із COVID-19 за добу виявили на Луганщині (98), Херсонщині (88) та Кіровоградщині (41).

Поділитись: