Користувачів та провайдерів не каратимуть, якщо людина скористається інструкцією з обходу блокування підсанкційних російських сайтів «ВКонтакте», «Однокласники» та Mail.ru

Користувачів та провайдерів не каратимуть, якщо людина скористається інструкцією з обходу блокування підсанкційних російських сайтів «ВКонтакте», «Однокласники» та Mail.ru.

Про це під час круглого столу щодо запроваджених нових санкцій заявив керівник Служби з питань інформаційної безпеки Апарату Ради національної безпеки і оборони України Валентин Петров, передає кореспондент Громадського.

«Якщо ми зменшимо аудиторію вдвічі - це вже досягнення. Ми розуміємо, що не можна відключити всіх. Процедура виконання санкцій ще у розробці, але ми закликаємо провайдерів не зволікати», — сказав він.

ДИВІТЬСЯ: «Борітеся — поборете»: як українські спільноти відреагували на заборону «ВКонтакте».

Зі свого боку представниця від Служби безпеки України Юлія Лапутіна додала, якщо «Вконтакте» змінять адресу, то «ми ініціюємо внесення змін в указ».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Блокада «Рунету»: чому рішення РНБО дуже легко обійти.

Нагадаємо, 16 травня президент України Петро Порошенко підписав указ про нові санкції Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року, які передбачають, зокрема, блокування доступу до соцмереж «ВКонтакте » і «Однокласники»

В Інтернет Асоціації України заявили, що наразі заблокувати російські соцмережі неможливо, оскільки це потребує великих коштів на переоснащення обладнання та зміни топології мережі.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: