Проекти MetaLab з Івано-Фраківська та MovEast з Костянтинівки стали переможцями конкурсу на участь в програмі Urban Action, організаторами якої виступили Британська Рада та Goethe-Institut в Україні та освітня платформа CANactions.

Проекти MetaLab з Івано-Фраківська та MovEast з Костянтинівки Донецької області стали переможцями конкурсу на участь в програмі Urban Action, організаторами якої виступили Британська Рада та Goethe-Institut в Україні та освітня платформа CANactions. 

Переможці отримають не лише грошову нагороду у розмірі 15 000 €, а й допомогу від європейських студій, що займаються урбанізацією та архітектурою.

В Івано-Франківську проект MetaLab планує оживити завод «Промприлад», за допомою створення експерементальної дослідницької лабораторії, в якій вирішуватимуться питання дотичні до мистецтва, урбаністики та соціального діалогу.

У цьому їм допоможе лондонська студія Studio Weave, що спеціалізується на розробці та втіленні архітектурних проектів для громадськості.

В Костянтинівці, у рамках проекту MovEast, планують створити культурний публічний простір під відкритим небом, який розміститься перед кінотеатром у центрі міста.

Допомагати у цьому буде берлінське бюро TSPA, що спеціалізується на стратегічному плануванні та міському розвитку.

Реалізація проектів планується на листопад 2017 року. Подивитися на проекти можна тут

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: