Написавши заяви на звільнення, члени команди Володимира Зеленського хотіли показати, що президента «не тримають стосунки в минулому житті».

Про це в інтерв’ю Громадському розповів заступник глави Офісу президента Володимира Зеленського Юрій Костюк, коментуючи питання щодо історії зі «звільненням Богдана».

«У всіх заступників і в керівника Офісу президента, і в помічника, і в першого помічника з Володимиром досить тісні, дружні, товариські давні відносини. Майже у всіх, можливо, хтось доєднався до нас трошки пізніше, як наприклад Гончарук. Ми знаємо, що є наші опоненти, які можуть починати певні інформаційні кампанії проти тієї чи іншої людини з метою погіршити імідж президента. Ми хотіли цими заявами показати одне — що президента не тримають наші тісні стосунки в минулому житті. Ми всі написали заяви», — розповів Костюк.

На початку серпня у ЗМІ з'явилася інформація про відставку очільника Офісу Андрія Богдана — та фото написаної від руки заяви. Утім з'ясувалося, що Богдан у відставку не йде, а заяви буцімто написані кількома членами команди Зеленського — про всяк випадок, на майбутнє. 

Низка українських ЗМІ заявили, що джерелом по суті фейкової новини був заступник Богдана Кирило Тимошенко, який в Офісі президента відповідає за інформаційну політику. Сам Тимошенко, попри скріни переписок, заперечує це.

Невдовзі Андрій Богдан на запитання журналістки «Радіо Свобода» щодо інциденту, зазначив, президентська кампанія Зеленського довела: вони можуть спілкуватися з суспільством без посередників, без журналістів. 

На запитання, як Костюк оцінює стосунки зі ЗМІ після інциденту із заявами на звільнення, той зазначив: «Мені здається, що в нас стосунки з журналістами хороші. У журналістів з нами — мабуть, не такі».

Поділитись: