Правоохоронниці скаржаться на систематичні образи, глузування, урізання премій та створення кар'єрних перешкоджань через їхню статеву приналежність.

Заступника начальника Краматорського відділку поліції Андрія Друмова звинувачують у дискримінації підлеглих жінок-поліцейських. Правоохоронниці скаржаться на систематичні образи, глузування, урізання премій та створення кар'єрних перешкоджань через їхню статеву приналежність.

Про це повідомляє Центр інформації про права людини.

Згідно з опублікованою заявою Асоціації українських моніторів дотримання прав людини у діяльності правоохоронних органів, яка містить лист від постраждалих краматорських поліцейських, підполковник поліції Друмов завжди проявляє зверхність та агресію відносно підлеглих жінок.

Заступник начальника Краматорського відділку поліції, підполковник Андрій Друмов, kramatorsk-police.dn.ua

«Він дозволяє собі образливо шуткувати на тему розмірів грудей і кількості статевих партнерів. Якщо хтось із жінок насмілюється захистити себе, то вона одразу потрапляє в розстановку по найтяжчому несенню служби з охорони громадського порядку. Друмов А.А. відкрито заявляє, що якщо хоч одна «баба» буде з ним сперечатися, то він «заморить» її нарядами на холоді, на вулиці, перевірками форменого одягу під час несення служби», — йдеться у листі від краматорських поліцейських.

Вони також повідомляють, що Друмов — старий працівник ДАІ, який не нехтує корупційними методами.

Асоціація УМДПЛ наголошує, що Національна поліція взяла на себе зобов’язання забезпечувати охорону прав та свобод людини, зокрема права не зазнавати дискримінації.

«Принципово важливо, щоб поліцейські уникали дискримінаційних дій та висловлювань не лише під час роботи із представниками громади, а і у власному професійному середовищі. Жінки як група, вразлива до дискримінації, через стереотипи, що панують у суспільстві, змушені докладати подвійних зусиль, щоб «доводити своє право» бути поліцейськими», — йдеться у заяві асоціації.

Повідомляється, що упередження та неприхильне ставлення з боку керівництва неприпустимі для служби жінок-поліцейських.

«Приниження колег на тій підставі, що вони належать до жіночої статі, знецінення їхніх професійних якостей – це найгірший приклад, який може подавати поліцейський», — підкреслює асоціація.

Асоціація УМДПЛ вимагає у разі підтвердження відомостей притягнути винних до відповідальності і провести відповідну роз’яснювальну роботу з керівним складом Краматорського відділу поліції щодо «неприпустимості такого ставлення до підпорядкованих працівників та працівниць».

Поділитись: