Укрзалізниця планує вдвічі збільшити кількість швидкісних поїздів, що курсують на маршрутах класу Інтерсіті+.

Про це повідомив голова правління Укрзалізниці Євген Кравцов, передає пресслужба компанії.

«Завдання уряду на наступні 5 років — збільшити на 10 одиниць кількість рухомого складу, що використовується на швидкісних маршрутах. Таким чином, ми вдвічі збільшимо парк цих поїздів та зможемо запропонувати нашим клієнтам кращий сервіс», — сказав Кравцов.

Він також зазначив, що Укрзалізниця «встановила рекорд» з виконання капітально-відновлювального ремонту пасажирських вагонів.

«Ми змогли модернізувати близько 200 пасажирських вагонів, це рекорд за останні 7 років. Цього року ми плануємо таким ремонтом оновити близько 40 вагонів. Крім того, до кінця року ми отримаємо перший вироблений в Україні дизель-поїзд, котрий плануємо поставити на маршрут до аеропорту «Бориспіль», — додав голова правління.

Інтерсіті+ — денні швидкісні поїзди в Україні, котрі курсують у прямому сполученні й здійснюють рейси з Києва до Харкова, Львова, Запоріжжя, Дніпра, Покровська, Кривого Рогу, Костянтинівки, Одеси, Тернополя, а також у міжнародному сполученні до Перемишля.

Згідно з даними Укрзалізниці, швидкісними поїздами у 2018 році скористалися 5660 тисяч пасажирів. Це на 9% більше, ніж у 2017 році.

Авторка: Вікторія Коломієць
Поділитись: