Колишній очільник Укрзалізниці Євген Кравцов повідомив, що його звільнили без можливості переведення до Міністерства інфраструктури. Це означає, що держава виплатить йому річну зарплату.

Про це Кравцов повідомив у своєму Facebook.

За словами Кравцова, наглядова рада Укрзалізниці розглядала його заяву про звільнення протягом декількох місяців, однак підстав звільнити не знайшли, оскільки він виконав майже всі поставлені показники ефективності своєї роботи.

«Якщо казати моєю улюбленою юридичною мовою: вчора було прийняте рішення дострокового розірвання контракту з боку роботодавця з відповідною грошовою компенсацією керівнику. Вона не мала, скажу одразу. Але, це — рішення акціонера», — заявив Кравцов.

Він додав, що пропонував уряду та наглядовій раді варіант свого звільнення з посади голови УЗ без можливості виплати компенсації — шляхом переведення до Міністерства інфраструктури, однак уряд цю ідею не підтримав.

«Ще скажу, що компанія зараз переживає одні зі своїх кращих часів практично за всіма показниками», — додав Кравцов.

Зазначимо, що держава має виплатити Кравцову річний розмір зарплати. У 2018 році колишній голова УЗ повідомляв, що отримував 570,59 тисячі гривень зарплати щомісяця. Якщо його зарплата не змінилася і в 2019 році, то Кравцов отримає близько 6,84 мільйона гривень.

29 січня уряд погодив звільнення Кравцова з посади голови правління Укрзалізниці. Напередодні стало відомо, що звільнення Євгена Кравцова погодила наглядова рада Укрзалізниці.

30 грудня 2019 року прес-служба Укрзалізниці поширила заяву Кравцова, у якій той повідомив про своє рішення піти з посади голови компанії.

«Вже на початку 2020-го року, після розгляду мого звернення на засіданні наглядової ради щодо припинення контракту в зв’язку з переходом на роботу у публічному державному секторі, я впевнений, що залізнична родина залишиться близькою для мене», — йшлося у повідомленні.

Нагадаємо, очільником Укрзалізниці Кравцов став у січні 2019 року. Але до цього він виконував обов’язки голови компанії після відставки попереднього керівника Войцеха Балчуна у серпні 2017 року.

Поділитись: