Найбільший залізничий оператор Німеччини, компанія Deutsche Bahn, повідомила, що питання операційного управління Укрзалізницею в межах співпраці німецької компанії з українським урядом ще обговорюються.

Про це йдеться у повідомленні, розміщеному на сайті Deutsche Bahn Engineering & Consulting.

«22 січня 2020 року відповідну угоду підписали у Давосі. Подальші деталі, що стосуються співпраці, зокрема залучення до питань операційного менеджменту, наразі обговорюються», — повідомили у Deutsche Bahn.

Там зазначають, що про остаточні домовленості повідомлять на початку лютого 2020 року, коли підпишуть фінальну угоду з українським урядом. За словами прем'єр-міністра України, підписання угоди відбудеться 5 лютого.

23 січня прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що Укрзалізницю передадуть в управління найбільшому залізничному оператору Німеччини строком на 10 років. За його словами, 22 січня в Давосі Міністерство інфраструктури і Deutsche Bahn підписали відповідний меморандум.

Згодом у Deutsche Bahn повідомили, що чинні домовленості з українським урядом передбачають лише надання консультацій щодо Укрзалізниці. Також міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомляв, що фахівці Deutsche Bahn будуть надавати консультаційні послуги для реформи Укрзалізниці, однак він не виключив, що з часом роль експертів Deutsche Bahn може змінитися.

Поділитись: