Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков прокоментував заяву спецпредставника Держдепу США з питань України Курта Волкера про можливість поставок американської зброї Києву.

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що будь-які дії, що провокують напруженість на лінії зіткнення сторін на Донбасі, будуть віддаляти врегулювання конфлікту на сході України.

Про це він сказав, коментуючи заяву спецпредставника Держдепу США з питань України Курта Волкера про можливість поставок американської зброї Києву, передає федеральне агентство ТАСС.

 «Ми неодноразово говорили, що будь-які дії, які будуть провокувати напруженість на лінії розмежування і в цілому стимулювати ситуацію, і без того непросту, будуть нас лише віддаляти від моменту врегулювання цього внутрішньоукраїнського питання», — сказав Пєсков.

Раніше Волкер заявив, що поставки озброєнь Україні можуть змінити поведінку Москви. У той же час він не став стверджувати, що Вашингтон піде на передачу Києву зброї.

Нагадаємо, що 23 липня спецпредставник Держдепу і посол США прибули у зону бойових дій на Донбасі.

«Як я зрозумів, це не заморожений конфлікт, а гаряча війна. А ціна небезпечно висока - людські життя», — сказав Волкер після відвідування Авдіївки на Донеччині, околиці якої і досі регулярно потрапляють під обстріли. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: