Війна

Поставки озброєнь Україні можуть змінити поведінку Москви – спецпредставник США

25 липня, 2017 10:24
Війна/Поставки озброєнь Україні можуть змінити поведінку Москви – спецпредставник США
Зберегти
Вигляд
Вашингтон активно розглядає питання про можливі поставки зброї Україні, що могло змінити поведінку Москви, зокрема, щодо конфлікту на Донбасі.

Вашингтон активно розглядає питання про можливі поставки зброї Україні, що могло змінити поведінку Москви, зокрема, щодо конфлікту на Донбасі.

Про це заявив спеціальний представник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер в інтерв'ю ВВС.

«Оборонне озброєння, яке дозволило б Україні захистити себе, наприклад, протитанкове, допомогло б зупинити Росію, яка загрожує Україні», – сказав Волкер.

Він уточнив, що, на його думку, даний крок не буде провокацією по відношенню до Росії, а радше «новим стратегічним діалогом» з Кремлем.

«Я не беруся прогнозувати долю цього рішення, це питання – для подальшого обговорення і прийняття рішення, але я думаю, що аргументи про те, що це буде провокацією для Росії або заохоченням Україні, власне і гальмують це рішення», – додав він.

Нагадаємо, що 23 липня спецпредставник Держдепу і посол США прибули у зону бойових дій на Донбасі в район Авдіївки.

7 липня державний секретар США Рекс Тіллерсон призначив Курта Волкера спеціальним представником з питань України. Це нова для США посада. Планується, що Волкер буде координувати зусилля Державного департаменту з врегулювання ситуації в Україні.

Пізніше Тіллерсон повідомив, що США призначили спецпредставника з питань України на прохання Путіна. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спецпредставник США з питань України — хто він?

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини