Єдиний на території анексованого Криму виробник олії з соняшнику з 2020 року почне постачання в Сирію соняшникової олії й брикетів з лузги.

Про це у коментарі ТАСС повідомив гендиректор керівної компанії «Харчовий виробничий парк «Кримське золото» Владислав Мартьянов.

«З наступного 2020 року наше підприємство почне поставляти до Сирії соняшникову олію і брикети для обігріву, випуск яких ми вперше освоїли в Криму. Переговори ведуться, можливі постачання в Туреччину та Іран олії та макухи», — повідомив Мартьянов.

За словами гендиректора, завод почав виробництво соняшникової олії восени цього року, випустили понад 3250 тонн олії і такий же обсяг високопротеїнової макухи.

«Постачання ведуть як у торгову мережу Криму, так і в інші регіони Росії. З початку грудня на підприємстві приступили до випуску брикетів з лушпиння соняшнику для обігріву приміщень продуктивністю чотири тонни на добу, або 1,4 тисячі тонн на рік», — йдеться у повідомленні видання.

На території українського Криму 16 березня 2014 року відбувся невизнаний світовою спільнотою так званий «референдум» про статус півострова. Президент Росії Володимир Путін 18 березня 2014 року одноосібно оголосив про «включення Криму до складу РФ». Відтак Росія анексувала українську територію.

Україна, Європейський союз та Сполучені Штати не визнали результати голосування на так званому «референдумі» та запровадили санкції проти Росії.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile