УКРАЇНА

Кримський антифашист виїхав з півострова після тортур в ізоляторі

16 березня, 2018 13:47
УКРАЇНА/Кримський антифашист виїхав з півострова після тортур в ізоляторі
Зберегти
Вигляд
Активіст з Севастополя Олексій Шесткович покинув окупований Крим після тортур правоохоронців в ізоляторі тимчасового тримання.

Активіст з Севастополя Олексій Шесткович покинув окупований Крим після тортур правоохоронців в ізоляторі тимчасового тримання.

Про це кримчанин повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Вже у Херсоні. Виїхав без особливих проблем», — написав Шестакович, і додав, що планує подати документи для отримання біометричного паспорта.

Нагадаємо, 1 березня в Севастополі у відомого в місті прибічників лівих поглядів та анархіста Олексія Шестаковича пройшов обшук, після якого суд заарештував кримчанина на 11 діб за публікацію у соціальній мережі «ВКонтакті» пісень «Убивай космонавтів» і «Синагога» групи «Ансамбль Христа Спасителя і мати сира земля», включених у список екстремістських матеріалів Мін'юсту Росії.

12 березня Олексій Шестакович вийшов з Бахчисарайського ізолятора тимчасового тримання. Активіст стверджував, що під час обшуку його били в ніс, горло, груди, постійно погрожуючи, а після обшуку йому наділи на голову пакет та завели до автомобіля.

«Досить грубо поклали на підлогу. Зв'язали руки якийсь мотузкою з фіксацією на шиї ... Через десь пів години наділи на мене штани (до цього був тільки в трусах) Не застогнав ширінку, і на шию зав'язали знайдену чорно-червону хустку. Фотографували. Ще через півгодини дали можливість надіти футболку і застебнули наручники. Незадовго за закінчення обшуку дали можливість одягнутися, взутися », — писав Шестакович у групі «Анархісти Севастополя» у Facebook.

На початку березня російські силовики в анексованому Криму провели обшуки в учасників анархістського руху.

Більше про:
# тортури
Пов`язані новини