УКРАЇНА

Кримський режисер Сеітаблаєв: «Гасло «Культура поза політикою» — маячня»

4 липня, 2017 21:38
УКРАЇНА/Кримський режисер Сеітаблаєв: «Гасло «Культура поза політикою» — маячня»
Зберегти
Вигляд
Кримський режисер та актор Ахтем Сеітаблаєв вважає, що артисти, які поєднують заробіток в Україні та Росії, порушуючи українське законодавство, роблять це, тому що їх не торкнулась проблема війни.

Кримський режисер та актор Ахтем Сеітаблаєв вважає, що артисти, які поєднують заробіток в Україні та Росії, порушуючи українське законодавство, роблять це, тому що їх не торкнулась проблема війни.

Про це Сеітаблаєв розповів в ефірі Громадського.

Він зазначив, що його обурює гасло «Культура поза політикою».

«Як можна запрошувати людей, про яких відомо, що вони порушили закон України? А конкретно — бували і виступали в Криму? Я не прихильник висловлювання, що «Культура поза політикою». Це фігня. Це повна маячня. Цим можна виправдовувати бажання «косити бабло» і давайте не будемо брехати», — сказав він.

Він висловив переконання, що люди, які поєднують заробіток грошей в Україні та Росії, порушуючи законодавство, роблять це тому, що їх та їхніх близьких не торкнулась проблема війни.

«Я взагалі з важкістю можу уявити, що якби до когось з їхніх близьких ... у двір прилетів 120-ий снаряд — я думаю, що дуже швидко вони б зрозуміли, наскільки це поруч. Я абсолютно переконаний, що їх це ніяк не зачепило. Ні фізично, слава богу, ні морально, на жаль. Вони живуть в абсолютно паралельній реальності», — підкреслив він.

Сеітаблаєв також зазначив, що артисти, які відвідували окуповані території, і потрапили у список нев'їзних, знали про заборону.

«Це не робить честі дорослим людям. Які раптом з себе починають корчити необізнаних. Всі вони знають прекрасно», — сказав він.

Режисер також висловив думку, що спецслужбам потрібно працювати «дуже чітко і на випередження», аби не виникало ситуацій, коли пропускають артистів із нев'їзного списку.

Як повідомлялося раніше, російського музиканта Найка Борзова не впустили на виступ до України.

Також не пустили російського музиканта Андрія Лисікова, відомого під псевдонімом Дельфін, не через візит до окупованого Криму.

Протягом останніх двох днів сімом російським виконавцям відмовили у в'їзді в Україну.

Водночас, за даними «Радіо Свобода», з початку липня в'їзд до України заборонили 14 російським музикантам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Уряді хочуть зобов'язати організаторів попереджати про запрошення артистів з РФ

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини