ENRU

Кримський спротив окупації та вкрадені Росією родовища у Чорному морі

Що відбувається на вкрадених Росією українських  родовищах у Чорному морі та яка вірогідність повернення майна «Чорноморнафтогазу» Україні? Про це поговоримо сьогодні в ефірі програми Громадське.Крим о 21:00.

Також в ефірі:

  • Правозахисниця та співкоординаторка Євромайдан-Крим Олександра Дворецька. З нею поговоримо про кримський спротив окупації і те, як чотири роки тому активісти в Криму захищали державний суверенітет.
  • 100 років від загибелі першого голови уряду кримьскої народної республіки Номана Челебіджихана, викраденого та страченого більшовиками.

Програма «Громадське.Крим» висвітлює порушення прав людей на території анексованого півострова та історії людей, які були вимушені залишити Крим. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Реформа»«Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.