УКРАЇНА

Кучма подякував учасникам Тристоронньої контактної групи та підбив підсумки своєї роботи

2 жовтня, 2018 17:45
УКРАЇНА/Кучма подякував учасникам Тристоронньої контактної групи та підбив підсумки своєї роботи
Зберегти
Вигляд
Другий президент України, представник України в Тристоронній контактній групі Леонід Кучма подякував учасникам Тристоронньої контактної групи за роботу та підбив підсумки своєї роботи.

Другий президент України, представник України в Тристоронній контактній групі Леонід Кучма подякував учасникам Тристоронньої контактної групи та підбив підсумки своєї роботи.

Про це повідомила прес-секретарка Кучми Дарка Олефір у Facebook.

«На завершення сьогоднішньої роботи в Мінську Леонід Кучма подякував колегам у Тристоронній контактній групі за спільну роботу. В такий спосіб підбито підсумок його роботи представника України в Тристоронній контактній групі», — вказала прес-секретарка.

Вона зазначила, що він подякував білоруській стороні за сприяння в організації переговорного процесу.

Представник ОБСЄ в Тристоронній контактній групі із врегулювання ситуації на Донбасі Мартін Сайдік у відповідь подякував Кучмі за його внесок у Мінський процес, а також «за мудрість та відданість своїй державі — Україні, виявлені ним під час переговорного процесу у Мінську».

28 вересня другий президент України Леонід Кучма заявив, що вийде зі складу Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на сході України, коли досягне «критичного» віку.

 

Пов`язані новини