Організатори фіналів Ліги чемпіонів стверджують, що нині купівля квитків на фінальний матч Ліги чемпіонів у Києві неможлива. Усі можливі кінцеві терміни на придбання квитків уже спливли.

Організатори фіналів Ліги чемпіонів стверджують, що нині купівля квитків на фінальний матч Ліги чемпіонів у Києві неможлива. Усі можливі кінцеві терміни на придбання квитків уже спливли.

Про це повідомив організатор фіналів Ліги чемпіонів від Федерації футболу України Андрій Бондаренко, передає кореспондент Громадського.

«ФФУ, на жаль, не мала стосунку до розповсюдження квитків. Тому у вільний продаж надійшла дуже обмежена їхня кількість. Зараз єдиним можливим шансом потрапити на фінал, якщо у вас немає перепустки, це виграти її у спонсорів та партнерів УЄФА», — сказав Бондаренко.

Орієнтовно у вільний продаж надійшло лише 5 тисяч квитків. Придбати їх можна було онлайн на сайті УЄФА.

«Тим, хто цього не зробили, сподіватися на перекупників не варто», —  наголошують організатори фіналів ЛЧ.

Радник заступника голови КМДА з питань проведення фіналу Ліги чемпіонів Андрій Мірошниченко зазначив, що УЄФА розробило спеціальну програму боротьби із перекупниками.

«Не купуйте і навіть не поширюйте інформацію, що квитки на фінал Ліги чемпіонів можна у когось перекупити. Це не можливо, якщо ви не придбали квиток самостійно. Всі перепустки — іменні, тому це унеможливлює спекуляцію», — зазначив він.

У КМДА зазначили, що не знають, чи буде організовуватись масовий перегляд матчу в день фіналу Ліги чемпіонів. Наразі точно відомо, що такої трансляції не буде у зоні «Фестивалю чемпіонів» на Хрещатику.

Раніше у КМДА анонсували обмеження руху транспорту в зв’язку із фіналом Ліги чемпіонів.

Матчі півфіналу Ліги чемпіонів пройдуть 24-25 квітня і 1-2 травня.

Фінал, нагадаємо, відбудеться у Києві на НСК «Олімпійський» 26 травня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки заробить Київ на фіналі Ліги Чемпіонів

Поділитись: