УКРАЇНА

Курорт «Буковель» та інші активи «Приватбанку» продадуть на державному аукціоні

20 червня, 2017 14:25
УКРАЇНА/Курорт «Буковель» та інші активи «Приватбанку» продадуть на державному аукціоні
Зберегти
Вигляд
Близько 2 тисяч активів націоналізованого «Приватбанку», у тому числі лижний курорт «Буковель» продадуть на державному аукціоні.

Близько 2 тисяч активів націоналізованого «Приватбанку», у тому числі лижний курорт «Буковель» продадуть на державному аукціоні.

Про це повідомив директор державної Системи електронних торгів арештованим майном Віктор Вишньов в інтерв'ю «Новое время».

Він зазначив, що держпідприємство СЕТАМ виграло тендер на продаж активів банку, наразі очікується підписання договору про реалізацію майна.

«Це перший банк з такими обсягами активів. Там буде близько 2 тис. об'єктів до реалізації», — сказав Вишньов.

Він зазначив, що поки загальна вартість цього майна невідома — оцінка ще не проводилася.

«Це буде доволі тривала співпраця, бо такий обсяг активів, по-перше, не можна одномоментно викинути на ринок, бо це його просто обвалить. По-друге, там доволі різні об'єкти, і вони будуть потребувати різного часу на підготовку їх до продажу», — сказав він.

Вишньов зазначив, що з пакета об'єктів найбільшими є гірськолижний курорт «Буковель», тренувальна база та стадіон футбольного клубу «Дніпро». Та кілька великих бізнес-центрів, зокрема, у Дніпрі.

«Тобто в цілому, це дуже цікаві активи – від квартир, офісів, відділень банку і, на завершення, великі інфраструктурні об'єкти», – сказав він.

Раніше повідомлялось, що в рамках докапіталізації Нацбанк змусив колишніх акціонерів «Приватбанку» передати активи на баланс фінустанови. Як зазначала глава НБУ Валерія Гонтарева, «Приватбанку» надали багато кредитів рефінансування. Отже, при націоналізації зазначені активи перейшли у власність держави.

Також глава НБУ Валерія Гонтарева заявила, що з «Приватбанку» було виведено 2,6 млрд гривень напередодні націоналізації. 

Раніше повідомлялося, що власники єврооблігацій «Приватбанку» можуть спробувати відсудити в України $600 млн.

Нагадаємо, уряд України підтримав націоналізацію «Приватбанку».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини