УКРАЇНА

«Квартал 95» припиняє роботу над серіалом «Свати»

30 листопада, 2017 19:00
УКРАЇНА/«Квартал 95» припиняє роботу над серіалом «Свати»
Зберегти
Вигляд
Студія «Квартал 95» припиняє роботу над серіалом «Свати», який заборонили для показу в Україні через заборону в'їзду російському акторові Федору Добронравову.

Студія «Квартал 95» припиняє роботу над серіалом «Свати», який заборонили для показу в Україні через заборону в'їзду російському акторові Федору Добронравову.

Про це Громадському повідомили у «Квартал 95».

В офіційній заяві студії наголошують, що вважають заборону серіалу «абсурдним рішенням».

«Заборона 6 сезонів серіалу «Свати», відзнятих у період з 2008 до 2013 роки, — це абсурдне рішення, яке суперечить здоровому глузду. Його єдина мета — відвернути увагу суспільства від гострих актуальних проблем: війни на сході, економічної та політичної кризі в країні, погіршення рівня життя», — ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, в Україні заборонили всі сезони серіалу «Свати», що знімався за участі низки російських акторів, яким СБУ заборонила в’їзд до України.

У Держкіно уточнили, що це рішення ухвалене відповідно до статті 15 Закону України «Про кінематографію» (щодо фільмів держави-агресора), а також наказу Міністерства культури України від 28 листопада «Про доповнення (оновлення) Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці, на підставі звернення Служби безпеки України».

22 листопада Служба безпеки заборонила в’їзд російському акторові Федору Добронравову. Речниця СБУ заявила, що актор відвідував Крим та «публічно підтримував анексію півострова». Він відомий ролями в російських серіалах та, зокрема, в українському серіалі «Свати».

Через це сценарист і продюсер серіалу «Свати» Володимир  Зеленський звернувся до Служби безпеки.

Восени минулого року Держприкордонслужба заборонила в’їзд до України двом акторам серіалу «Свати».

Пов`язані новини