УКРАЇНА

«Квазар» спростовує причетність до майнінгу та переведення коштів до «ЛНР» і «ДНР»

1 лютого, 2018 21:49
УКРАЇНА/«Квазар» спростовує причетність до майнінгу та переведення коштів до «ЛНР» і «ДНР»
Зберегти
Вигляд
Компанія «Квазар» спростовує причетність до майнінгу та переведення коштів до самоназваних «ДНР» і «ЛНР».

Компанія «Квазар» спростовує причетність до майнінгу та переведення коштів до самоназваних «ДНР» і «ЛНР», про що раніше заявив головний військовий прокурор Анатолій Матіос. 

Засновник «Квазар-Мікро» Євген Уткін у коментарі Громадському зазначив, що 31 січня по вулиці, де розташовуються і приміщення компанії, проводилися обшуки.

«Учора вранці прийшли з обшуками представники прокуратури разом із СБУ. Однак за цією адресою є десятки підприємств», — сказав він.

За його словами, силовики пройшли з обшуками за підозрою двох осіб, що нібито причетні до майнінгу і подальшого перерахунку коштів до самоназваних республік.

«Але вони не є співробітниками «Квазар». На території заводу орендують приміщення, але до нас не мають стосунку», — наголосив він. 

Нагадаємо, 1 лютого головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що на київському підприємстві «Квазар» добували криптовалюту, яку використовували для фінансування бойовиків з самоназваних «ДНР» і «ЛНР». Він заявив, що правоохоронці вилучили на підприємстві «Квазар» у Києві 400 ферм для майнінгу криптовалют. 

Пов`язані новини