УКРАЇНА

Квоти животворні: Програма «Крим» на Громадському переходить на українську

6 вересня, 2017 18:50
УКРАЇНА/Квоти животворні: Програма «Крим» на Громадському переходить на українську
Зберегти
Вигляд
У новому телесезоні програма «Крим» на Громадському виходитиме українською мовою.

У новому телесезоні програма «Крим» на Громадському виходитиме українською мовою.

Ведучий програми Сергій Мокрушин разом із командою «Криму» тренувалися все літо, щоби з 6 вересня розповідати про справи окупованого півострова державною мовою.

«Якось я вів українською програми в Криму. Але це було давно, мовної практики не вистачало катастрофічно, українську довелося відновлювати, — розповідає Сергій Мокрушин. — Наміри перейти на державну в команди «Криму» були давно, але ми вагалися. Аж поки не почали працювати мовні квоти. Тож, вони стали в нагоді — сподіваюся, не лише нам, але й нашій аудиторії».

Ведучій Криму Сергій Мокрушин у новій студії Громадскього Фото: Громадське

Сергій Мокрушин почав дописувати в опозиційну керченську газету «Керчь — это мы» ще в 10 класі. Практика закінчилася після того, як головному редакторові кинули гранату в під’їзд. Проте журналістику Сергій не залишив. У Криму Сергій працював ведучим та кореспондентом на ДТРК Крим. Останні 4 роки до окупації — у кримському Центрі журналістських розслідувань, де спеціалізувався на антикорупційних розслідуваннях.

Залишався в Криму до березня 2015 року, доки не почались обшуки в журналістів.

Команда «Громадське. Крим»: Максим Кошєлєв, Сергій Мокрушин та Наталя Кокоріна Фото: Громадське

Програма «Крим» на Громадському виходить у прямому ефірі щосереди о 21.00. Гостем сьогодні стане Володимир Казарін — ректор відновленого в Києві кримського Таврійського національного університету Вернадського.

З Казаріним обговоримо проблеми, з якими стикається універ-переселенець із початком нового навчального року. Також до «Криму» завітає член Нацради телебачення і радіомовлення Сергій Костинський поговорити про мовлення українських телеканалів в окупованому Криму. 

У новому телевізійному сезоні всі прямоефірні програми Громадського виходитимуть з оновленої студії. Перелік програм включає «Реформу» , «Світ»  ,«Крим» та «Схід» — аналітичні тематичні тижневики, які заглиблюють глядача в контекст того, що відбувається в Україні та світі.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.

Телеканал Громадське Телебачення мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Більше про:
# Громадське
Пов`язані новини