У 2017 році на утримання вулиць та доріг в зимовий період (механізоване та ручне прибирання) в Києві фактично передбачено фінансування в сумі 252,5 мільйони гривень, щоденно — 1,67 мільйони гривень.

У 2017 році на прибирання снігу в Києві передбачено 252,5 мільйони гривень, щоденно — 1,67 мільйони гривень.

Про це Комунальна корпорація «Київавтодор» відповіла Громадському в листі за підписом заступника генерального директора корпорації Валентина Осипова.

«Разом з тим, інформуємо, що відповідно до розрахунків шляхово-експлуатаційних підприємств комунальної корпорації “Київавтодор”, нормативна потреба в коштах на механізоване та ручне прибирання вулиць і дорог міста в зимовий період складає 343768,1 тисяч гривень, щоденно 2276,6 тисяч гривень, що на 36% більше, ніж фактично виділяється із міського бюджету», — наголошують у відповіді.

Щодо нещодавніх опадів, в «Київавтодорі» повідомляють, що від початку погіршення погодних умов над ліквідацією наслідків снігопаду в цілодобовому режимі працювало орієнтовно 230-250 одиниць снігоприбиральної техніки підприємств комунальної корпорації «Київавтодор» (в залежності від зміни).

Також на в столиці України працювало вдень 40-50 бригад з ручного прибирання снігу, а вночі — 20-30 бригад.

У разі необхідності залучалась спеціальна техніка сторонніх підприємств, установ та організацій, відповідно до попередньо укладених договорів.

З початку осінньо-зимового періоду з вулиць Києва в місця для тимчасового накопичення вивезено до понад 47 тисяч тон снігу.

19 грудня на трасі Одеса-Київ близько 800 вантажівок застрягли через ускладнення погодних умов.  20 грудня ситуація на Одеській трасі залишалася складною. Сотні фур та автівок застрягли в заторі, трактор допомагав витягати застряглий транспорт. Автомобілі почергово буксирували 19 тягачів, із заметів вивільнили понад 400 автомобілів. Довжина затору на трасі становила до 10 кілометрів.

 

Поділитись: