У зв’язку з перекриттям мітингувальниками Харківського шосе, заблоковано роботу трамваїв маршрутів № 8, 22, 29, автобусів №42, 45, 51, 3, 115 та низки маршрутних таксі.

У зв’язку з перекриттям мітингувальниками Харківського шосе, заблоковано роботу трамваїв маршрутів № 8, 22, 29, автобусів №42, 45, 51, 3, 115 та низки маршрутних таксі.

Про це повідомляє прес-служба комунального підприємства «Київпастранс».

У зв’язку з цим роботу трамваїв №8 організовано від бульвару Перова до станції метро «Лісова», трамваїв №22 – від бульвару Перова до Дарницького ТРЕД, трамваїв №29 – від метро «Лісова» до вулиці Сабурова.

Виїзд автобусів маршрутів № 42,45,51,63,115  скеровано в об’їзд Харківського шосе.

Рух автобусів №115 організовано з Дарницької площі до Контрактової площі, автобусів  №45 – від метро Харківська до вулиці Привокзальна.

Рух автобусів №51 організовано на двох ділянках: метро «Червоний Хутір» – вулиця Привокзальна і метро «Либідська» – Дарницька площа.

Автобуси маршрутів №63 курсують від метро «Червоний Хутір» до вулиці Привокзальна, автобуси №42 – від вулиці Шептицького до Дарницького універмагу та від вулиці Є. Чавдар до метро «Осокорки».

«По трамвайному маршруту №8 додатково організоване автобусне сполучення на ділянці метро «Позняки» – вулиця Привокзальна», — додали в «Київпастрансі». 

Нагадаємо, у Києві перекрили Харківське шосе. Люди з прилеглих будинків вийшли на протест через припинення водо- та електропостачання.

У «Київенерго» заявили про борг в понад 3 млн гривень компанії, яка належить скандальному забудовнику Анатолію Войцеховському. Люди ж стверджують, що не мають боргів. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: