УКРАЇНА

Київрада буде діяти «радикально» якщо Нафтогаз не відновить постачання газу Київтеплоенерго

6 червня, 2018 13:34
УКРАЇНА/Київрада буде діяти «радикально» якщо Нафтогаз не відновить постачання газу Київтеплоенерго
Зберегти
Вигляд
Влада Києва заявила, що буде діяти «радикально», якщо Нафтогаз не підпише угоду на постачання газу Київтеплоенерго.

Влада Києва заявила, що буде діяти «радикально», якщо Нафтогаз не підпише угоду на постачання газу Київтеплоенерго.

Про це заявив заступник міського голови столиці Володимир Прокопів на брифінгу 6 червня, передає «Інтерфакс-Україна».

«Ми запросили керівника Нафтогазу (Андрія Коболєва — ред.) для доповіді перед депутатським корпусом, щоб він публічно пояснив таку, на мою думку, нахабну позицію. Якщо він не бажає йти на переговори, то у нас не залишиться жодного іншого виходу, окрім як чинити радикальних заходів», — заявив Прокопів.

Нагадаємо, що у Київраді ухвалили рішення про створення комунального підприємства Київтеплоенерго, яке має взяти на баланс тепломережі від ПАТ «Київенерго», включаючи котельні. Передача цих об’єктів запланована на найближчий час.

В Нафтогазі заявили, що готові до постачання газу, але за умови, що нове комунальне підприємство перебере на себе не лише активи «Київенерго», але і його заборгованість перед Нафтогазом.

Раніше в КМДА повідомляли, що не збираються «успадковувати» борги «Київенерго» перед Нафтогазом. В газовій компанії повідомили, що це суперечить законодавству, а київська влада «чинить на Нафтогаз публічний тиск».

Також повідомлялось, що процес завершення угоди влади Києва з ПАТ «Київенерго» не спричинить підвищення тарифів на опалення та гарячу воду для мешканців столиці.

Пов`язані новини