ENRU

Київрада хоче заборонити продаж алкоголю в кіосках

Київрада хоче заборонити продаж алкоголю в МАФах. Відповідний проект рішення погодили депутати на засіданні постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

Як повідомляє прес-служба Київради, рішення має врегулювати законодавчу колізію.

«Довгий час в Києві існувала законодавча колізія. Згідно чинного законодавства, алкогольні напої можна продавати тільки в капітальних спорудах. Законодавець чітко визначає що є капітальною спорудою, які вона має нормативи. Тимчасові споруди жодним чином не відносяться до капітальних споруд і тому фактично, видаючи договори пайової участі на продаж алкогольних напоїв в тимчасових спорудах, ми чинне законодавство порушуємо», — зазначив автор документу, депутат Київради Владислав Михайленко.

На думку депутатів, проект рішення також має позитивно вплинути на «комфорт киян». Відповідний проект ще розглядатимуть на пленарному засіданні Київради. 

Зазначимо, що у Києві заборонений продаж алкоголю вночі. Антимонопольний комітет вимагав скасувати заборону на продаж алкоголю вночі, однак Київрада посилається на рекомендаційний характер рішення про заборону. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram