УКРАЇНА

Київський аеропорт «Жуляни» відновив роботу у звичайному режимі

19 грудня, 2017 15:56
УКРАЇНА/Київський аеропорт «Жуляни» відновив роботу у звичайному режимі
Зберегти
Вигляд
Київський аеропорт «Жуляни» відновив роботу і знову працює у звичайному режимі після того, як частина його рейсів була перенесена до «Борисполя» через снігопади.

Київський аеропорт «Жуляни» відновив роботу і знову працює у звичайному режимі після того, як частина його рейсів була перенесена до «Борисполя» через снігопади.

Про це повідомляє прес-служба аеропорту.

Наразі зазначається, що усі служби «Жулян» працюють у посиленому режимі, постійно тривають роботи з розчищення злітно-посадкової смуги.

«На сьогодні у розпорядженні аеропорту 23 снігоприбиральних машини: 16 плужно-щіткових, 2 великих фронтальних навантажувача (призначених для прибирання валів снігу на пероні), 3 ротора (для прибирання валів снігу, 2 машини для обробки аеродрому гранульованим хімреагентом) та інша техніка», — йдеться у повідомленні.

Сьогодні на злітну смугу «Жулян» вже приземлилися літаки авіакомпанії Buta рейс Баку-Київ, літак авіакомпанії WizzAir рейс Будапешт-Київ. Також з аеропорту вилетів літак авіакомпанії Buta, рейс Київ-Баку.

Напередодні у Києві обмежили в’їзд фур та вантажівок через ускладнення погодних умов, а саме сильний сніг, хуртовину, вітер та ожеледицю.

Крім того київський аеропорт «Жуляни» через сильний сніг переніс частину рейсів до міжнародного аеропорту «Бориспіль».

19 грудня через сильні снігопади в Україні затримувалися 30 пасажирських поїздів. Аеропорт «Бориспіль» працював у штатному режимі з невеликими затримками рейсів. 

Пов`язані новини