Політика

Китай пригрозив Трампу продавати зброю ворогам США

12 грудня, 2016 14:27
Політика/Китай пригрозив Трампу продавати зброю ворогам США
Зберегти
Вигляд
Якщо нова адміністрація США буде розвивати відносини з Тайванем і продавати йому озброєння, то Китай буде поставляти зброю противникам Америки.

Якщо нова адміністрація США буде розвивати відносини з Тайванем і продавати йому озброєння, то Китай буде поставляти зброю противникам Америки.

Про це повідомляє китайська англомовна газета Global Times, передає «Інтерфакс».

Публікація стала реакцією на заяву обраного президента США Дональда Трампа, який в інтерв’ю телеканалу Fox News Sunday сказав: «Я не знаю, чому ми повинні бути прив’язані до політики єдиного Китаю».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому Китай обурився через розмову Трампа з президентом Тайваню. 

Раніше видання вже критикувало Трампа за його телефонну розмову з главою тайванської адміністрації Цай Інвень.

Водночас, повідомлялося, що Новообраний президент США Дональд Трамп не дозволить Китаю «диктувати умови» щодо телефонних дзвінків.

Global Times цитує китайського експерта Лі Хайдуна, який зазначив, що «як бізнесмен вважає, що таким чином вести бізнес – це нормально, але Трамп не усвідомлює, що для Китаю тайванське питання – це не сфера бізнесу».

Експерт, який є професором Китайського університету закордонних справ, наголосив: «Тайванське питання не підлягає обговоренню». Разом з тим, він не виключає, що найближчим часом Трамп може змінити свою позицію щодо Тайваню.

Пов`язані новини