Життя

Китайська компанія не хоче продавати у США автомобіль «Trumpchi»

17 січня, 2018 19:39
Життя/Китайська компанія не хоче продавати у США автомобіль «Trumpchi»
Зберегти
Вигляд
Китайська автокорпорація з Гуанчжоу GAC планує стати першим китайським автовиробником, який повноцінно вийде на ринок США.

Китайська автокорпорація з Гуанчжоу GAC планує стати першим китайським автовиробником, який повноцінно вийде на ринок США.

Однак, для початку продажу машин у країні, компанії потрібно відмовитися від марки авто «Trumpchi», пише The Wall Street Journal.

Компанія GAC планувала почати продажі автомобілів американцям в 2019 році. Однак керівництво корпорації дійшло висновку, що назва «Trumpchi» занадто «політично заряджена для США».

В інтерв'ю автосалону в Детройті виконавчий директор GAC Ю Цзюнь повідомив, що компанія вирішила змінити назву марки «Trumpchi», хоча вона вже кілька років успішно продається працює в Китаї.

За даними GAC, ця назва — це англіцізація китайської назви, що дослівно перекладається як «легенда» і не має нічого спільного з президентом США Дональдом Трампом.

«Однак політична чутливість і негативні результати брендингових досліджень показують, що варто залишити Trumpchi у минулому і вигадати нову назву», — йдеться у повідомленні.

Ю зазначив, що наразі компанія ще не визначилася з новою назвою марки.

Нагадаємо, фінський стартап випустив гру про твіти Трампа.

Це не перший випадок в історії, коли автовиробнику доводиться змінювати назву автівки, аби не« ображати» потенційних покупців.

Свого часу, японським автовиробникам довелось змінити назву моделі Mitsubishi — Pajero — на іншу спеціально для іспанців, оскільки слово Pajero з розмовної іспанської перекладається як нецензурне.

Автомобіль «Жигулі» стали називати «Ладами» також не просто так. Назва навіть стали писати на зарубіжний манер «Lada». У деяких мовах слово «жигулі» нагадували поняття «жиголо», (чоловік-повія, — ред.). Тому у 1975 році всі експортні «Жигулі» були перейменовані в LADA.

 

Пов`язані новини