Програми «Лабораторії Касперського» використовувалися для сканування комп'ютерів і пошуку на них засекречених документів.

Програми «Лабораторії Касперського» використовувалися для сканування комп'ютерів і пошуку на них засекречених документів.

Про це повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на чинних та колишніх державних посадовців в американській адміністрації.

Співрозмовники видання розповіли, що антивірусні програми «Лабораторії Касперського» сканують системи комп'ютерів і разом з вірусами шукають «такі терміни, як «надсекретно» ... в засекречених урядових документах, а також секретні кодові назви урядових програм США».

«Американські спецслужби провели експерименти з використанням програми і дійшли висновку, що «програми»  Касперського використовувалися для пошуку секретних даних», — пише видання.

WSJ зазначає, що кількість комп'ютерів, до яких отримала доступ програма, поки не відома. Також неясно, чи були таким чином вкрадені якісь секретні матеріали.

Нагадаємо, сенат США підтримав заборону використання урядом продуктів «Лабораторії Касперського».

12 вересня повідомлялося, що «Лабораторія Касперського» закриває в США підрозділ, що співпрацював з урядом. 

15 вересня засновника «Лабораторії Касперського» запросили надати свідчення у Конгресі США.  Пізніше слухання відклали на невизначений час.

Конгрес США припускає, що створена в Росії компанія «Лабораторія Касперського» може контролюватися Кремлем.

Напередодні Міністерство внутрішньої безпеки Сполучених Штатів оголосило про запровадження заборони на використання продукції російської «Лабораторії Касперського» в державних органах США.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: