ENRU

«Лабораторія Касперського» закриває в США підрозділ, що співпрацював з урядом

«Лабораторія Касперського» закриває в США свій підрозділ Kaspersky Government Security Solutions Inc, який займався співпрацею з американськими урядовими структурами.

В Kaspersky Government Security Solutions Inc, створеній у 2014 році, працюють 10 чоловік, всі вони громадяни США, пише The Bell.

Підрозділ, розташований у Вашингтоні, був створений для контактів з урядовими структурами, які наразі в «Лабораторії Касперського» фактично заборонені.

Антон Шінгарев, віце-президент «Лабораторії Касперського» зі зв'язків з держорганами, заявив що в KGSS «планується реорганізація».

«Ми зараз думаємо, що з ним робити, оскільки перспективи досить туманні», — сказав він, ухилившись від відповіді на питання, чи буде  підрозділ закрито.

Найбільша американська мережа магазинів споживчої електроніки Best Buy оголосила про зняття з продажів «Антивірусу Касперського».

Адміністрація президента США виключила російську «Лабораторію Касперського» з двох списків схвалених постачальників послуг та програмного забезпечення для урядових установ.

Видання Bloomberg повідомляло, що «Лабораторія Касперського» проводила атаки на хакерів разом із ФСБ.

Конгрес США припускає, що створена в Росії компанія «Лабораторія Касперського» може контролюватися Кремлем.

28 червня співробітників «Лабораторії Касперського» допитали агенти ФБР у них удома.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram