УКРАЇНА

Леді Гага погоджувалась безкоштовно виступити на Євробаченні у Києві — продюсер Джамали

22 травня, 2017 18:02
УКРАЇНА/Леді Гага погоджувалась безкоштовно виступити на Євробаченні у Києві — продюсер Джамали
Зберегти
Вигляд
Леді Гага давала згоду виступити на Євробаченні-2017 у Києві, однак Україна «не знайшла на це грошей»

Леді Гага давала згоду виступити на Євробаченні-2017 у Києві, однак Україна «не знайшла на це грошей».

Про це повідомив продюсер співачки Джамали Ігор Тарнопольський, передає Karabas.

За його словами, аби забезпечити Леді Газі приїзд та умови перебування, потрібно було від 100 до 200 тисяч доларів. Співачка повинна була виступати у Києві безкоштовно, так само як і Джастін Тімберлейк виступав минулого року у Стокгольмі на Євробаченні-2016.

«Чому безкоштовно? Тому що виступ на «Євробаченні» — це відмінне промо, вихід на величезну аудиторію. Це була можливість показати в Україні її ексклюзивний номер. Але на Леді Гагу не знайшлося 200 тисяч в бюджеті з 30 мільйонів. А роль запрошеної зірки віддали Руслані», — сказав Тарнопольський.

Ймовірність виступу Леді Гаги обговорювалася і до, і після долучення Павла Грицака як виконавчого продюсера до організації Євробачення.

Тарнопольський наголосив, що у 2005 році в Україні займався «Євробаченням» саме Павло Грицак. Його партнер — продюсер Олександр Ксенофонтов, чоловік співачки Руслани Лижичко.

«Незважаючи на те, що після конкурсу 2005 року було відкрито кілька кримінальних справ, вони тоді закінчилися нічим. Схеми роботи за цей час не змінилися. Коли в 2017 році Павло Грицак став знову виконавчим продюсером конкурсу, у мене волосся стало дибки. У мене немає нічого особисто до цієї людини, але я занадто багато знаю про його «досягнення», — сказав Тарнопольський.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Фінал Євробачення-2017 у Києві: як Португалія здобула перемогу у конкурсі.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини