Віцепрезидент Української асоціації ігрової індустрії Олексій Євченко зазначив, що користь від легалізації грального бізнесу в тому, що це захистить людей, які працюють у цій сфері, та самих гравців.

Про це він сказав в ефірі програми «Нині вже» на hromadske.

За словами Євченко, для лудоманів, які потрапили до залежності, передбачається компенсація частини лікування.

«Будуть створюватися реєстри людей, які не зможуть офіційно грати й перебувати в гральних закладах. Будуть нові достатньо оплачувані робочі місця, які сплачуватимуть податки. Також це додатковий поштовх для туризму та для інвестицій в готельну сферу», — підкреслив віцепрезидент.

Раніше Євченко заявив, що за законопроєктом про легалізацію грального бізнесу кількість гральних автоматів має бути обмежена до 40 тисяч.

Нагадаємо, Кабінет міністрів схвалив Програму дій уряду та низку законопроєктів, зокрема щодо легалізації грального бізнесу та впорядкування діяльності з видобутку бурштину.

Уряд розраховує, що легалізація грального бізнесу дозволить бюджету отримати додаткові 2-2,5 мільярди гривень.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявляв, що гральний бізнес в Україні планують легалізувати лише у 5-зіркових готелях.

Законопроєкт про легалізацію грального бізнесу, який схвалив Кабінет міністрів України, пропонує дозволити встановлювати гральні автомати у готелях з 3-5 зірками, однак казино дозволять лише у 5-зіркових готелях.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile