Віцепрезидент Української асоціації ігрової індустрії Олексій Євченко заявив, що за законопроєктом про легалізацію грального бізнесу кількість гральних автоматів має бути обмежена до 40 тисяч.

«Наразі, за підрахунками спеціалістів, є 125-150 тисяч гральних автоматів», — сказав Олексій Євченко в ефірі програми «Нині вже» на hromadske.

За словами віцепрезидента, усі зали гральних автоматів повинні будуть отримати ліцензію на роботу.

«Ліцензії будуть розігруватися через аукціони. Також усі автомати, які працюють в Україні, мають бути зареєстровані та бути на спеціальному обліку через систему онлайн-моніторингу», — додав Євченко.

Водночас журналіст Юрій Ніколов зазначив, що у законопроєкті, який розглядали минулого тижня, вказано, що лише в Києві буде дозволено 300 гральних залів із 50 автоматами в кожному. Також буде передбачено 320 букмекерських пунктів, в яких будуть дозволені ставкомати.

Нагадаємо, Кабінет міністрів схвалив Програму дій уряду та низку законопроєктів, зокрема щодо легалізації грального бізнесу та впорядкування діяльності з видобутку бурштину.

Уряд розраховує, що легалізація грального бізнесу дозволить бюджету отримати додаткові 2-2,5 мільярди гривень.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявляв, що гральний бізнес в Україні планують легалізувати лише у 5-зіркових готелях.

Законопроєкт про легалізацію грального бізнесу, який схвалив Кабінет міністрів України, пропонує дозволити встановлювати гральні автомати у готелях з 3-5 зірками, однак казино дозволять лише у 5-зіркових готелях.

Поділитись: