Президент України Володимир Зеленський повідомив, що ухвалення закону про легалізацію грального бізнесу стимулюватиме будівництво в Україні нових 5-зіркових готелів.

Про це президент повідомив під час прес-марафону 10 жовтня.

За словами Зеленського, у законі передбачать, що отримати ліцензію на здійснення діяльності з організації грального бізнесу зможуть 5-зіркові готелі, які матимуть щонайменше 200 номерів для Києва та 150 номерів для регіонів України.

«У нас на ринку є п’ятизіркові готелі, але вони дуже маленькі. Поки що немає можливостей зробити казино. Нам потрібен тест, як люди боротимуться за ці ліцензії. Ми хочемо, щоб будували готелі», — повідомив Зеленський.

Також президент сподівається, що легалізація грального бізнесу дозволить «прибрати з вулиць гральну історію». Кошти від продажу ліцензій на організацію азартних спрямують на розвиток спорту, медицини тощо.

Нагадаємо, що відповідно до останніх опитувань соціальної групи «Рейтинг», 58% українців у жодному разі не підтримують легалізацію грального бізнесу, 38% виступають за повну або часткову легалізацію.

За розрахунками уряду, надходження до бюджету від легалізації грального бізнесу можуть скласти 2-2,5 мільярда гривень на рік.

Напередодні Кабінет міністрів схвалив Програму дій уряду та низку законопроєктів, зокрема щодо легалізації грального бізнесу та впорядкування діяльності з видобутку бурштину.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявляв, що гральний бізнес в Україні планують легалізувати лише у 5-зіркових готелях.

Поділитись: