УКРАЇНА

Лідер «Аквариума» Гребенщиков заявив про бажання приїхати до анексованого Криму

2 липня, 2018 17:24
УКРАЇНА/Лідер «Аквариума» Гребенщиков заявив про бажання приїхати до анексованого Криму
Зберегти
Вигляд
Лідер російського гурту «Аквариум» Борис Гребенщиков заявив, що із «задоволенням приїхав би» з виступом до анексованого Криму та Донбасу, якби музикантів запросили.

Лідер російського гурту «Аквариум» Борис Гребенщиков заявив, що із «задоволенням приїхав би» з виступом до анексованого Криму та Донбасу, якби музикантів запросили.

Про це Гребенщиков заявив в інтерв'ю російському держагентству ТАСС.

На питання співробітника ТАСС, чи відвідував за останні 4 роки анексований Крим, Гребенщиков сказав:

«Після березня 2014 року нам не надійшло жодної розумної пропозиції щодо гастролей. Зроблять — поїдемо з великим задоволенням. Хочу цього і чекаю, у мене півжиття пройшло в Криму. Ми і в Луганську з Донецьком готові виступити, якщо грамотно організують наш концерт, забезпечать все необхідне для виступу».

Музикант зазначив, що не хвилюється через те, що після відвідування окупованих територій йому можуть заборонити в'їзд  до України.

«Розумні люди завжди знайдуть можливість домовитися, а з придурками спілкуватися не збираємося. Ми ж не до політиків їдемо, а до глядачів», — сказав Гребенщиков.

Водночас соліст «Аквариума» зазначив, що «щороку» їздить до України. 

«Там живуть мільйони людей, вихованих на російській культурі. Яке ми маємо право позбавляти їх того, що ріднить з Росією?», — зазначив він.

Гурт «Аквариум» був заснований у 1972 році, Гребенщиков є незмінним лідером гурту.

Раніше Борис Гребенщиков виступив на підтримку засуджених у РФ українців Олега Сенцова та Олександра Кольченка.

Пов`язані новини