Український режисер, політв’язень Олег Сенцов написав листа лідеру гурту «Бумбокс» Андрію Хливнюку.

Український режисер, політв’язень Олег Сенцов написав листа лідеру гурту «Бумбокс» Андрію Хливнюку.

Про це музикант повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Окремий привіт перекажи Андрію Хливнюку. Скажи, що я знаю про його активність в мій бік, про музику до білоруського спектаклю та інше», — написав Сенцов.

Політв’язень зазначив, що є давнім шанувальником творчості Хливнюка, а також розповів, що отримав від нього листівку «рік чи два тому», коли перебував у Якутії.

«А тут нещодавно ввімкнули «Вахтерам» (пісня «Бумбоксу» — ред.), так що отримав три хвилини незрівнянного задоволення та єднання з Батьківщиною», — написав Сенцов, додавши, що буде дуже радий, якщо коли-небудь зустрінеться з Хливнюком.

Нагадаємо, лідер гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк підтримв Сенцова під час виступу на фестивалі Atlas Weekend у Києві.

5 липня в колонії «Білий ведмідь» в Лабитнангі на короткостроковому побаченні з незаконно засудженим українським режисером Олегом Сенцовим побувала його сестра Наталя Каплан. Це була перша зустріч за 3 роки. Вони проговорили дві години.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Місто, куди немає дороги: фоторепортаж з Лабитнангі, де утримують Олега Сенцова

З розваг у Сенцова телевізор, він пише, редагує свої старі записи. Просить не відправляти йому книги, яких у нього дуже багато.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Етапом через пів-Землі: історія ув'язнення Сенцова і Кольченка» — документальний фільм Громадського.

Політв'язень Олег Сенцов, незаконно засуджений в РФ до 20 років колонії, 14 травня оголосив голодування. Він вимагає звільнення усіх українців-політв'язнів Кремля.  28 травня Сенцов погодився на підтримуючу терапію.

Він почав голодувати перед Чемпіонатом світу з футболу, який проходить у Росії, щоб привернути увагу якомога більшої кількості людей.

#FreeSentsov: Читайте усі заяви та новини стосовно Сенцова.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Страшно, що можу його не побачити взагалі», — мама Олега Сенцова

Українського режисера Олега Сенцова та активіста Олександра Кольченка затримали в Криму 10 травня 2014 року. Їх звинуватили в підготовці терактів, засудивши Кольченка до 10, а Сенцова — до 20 років позбавлення волі. Разом з ними також затримали Геннадія Афанасьєва та Олексія Чирнія. Афанасьєва у 2016-му році обміняли, Чирній продовжує сидіти у колонії в Магадані.

Зазначимо, в Росії та в анексованому Криму утримують 64 українських політв'язня, 27 яких перебувають на території Росії.

58 — затримані у Криму чи у справах, пов'язаних з Кримом. Ці цифри не враховують в'язнів, що утримуються на території самоназваних республік.

Поділитись: