Лідер демократичної меншини у Сенаті США Чак Шумер закликав президента країни Дональда Трампа відмовитися від зустрічі з російським президентом Володимиром Путіним.

Лідер демократичної меншини у Сенаті США Чак Шумер закликав президента країни Дональда Трампа відмовитися від зустрічі з російським президентом Володимиром Путіним.

Про це Шумер заявив після того, як Міністерство юстиції США засудило 12 росіян у причетності до підриву комп'ютерів Національного комітету демократичної партії США, а також до кібератаки на штаб-квартиру кампанії кандидата від демократів Хілларі Клінтон, передає Deutsche Welle.

На думку лідера демократів, Трамп повинен відмовитися від зустрічі з Володимиром Путіним до тих пір, «поки Росія не вживатиме явних і прозорих кроків, щоб довести, що не буде втручатися в майбутні вибори».

Раніше стало відомо, що державний секретар США Майк Помпео поїде до столиці Фінляндії, Гельсінкі разом з президентом США Дональдом Трампом, де він зустрінеться з президентом РФ Володимиром Путіним.

Нагадаємо, зустріч президента США Дональда Трампа і президента Росії Володимира Путіна відбудеться в Гельсінкі 16 липня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перша зустріч Трампа з Путіним: довга розмова про Сирію, Україну та кібератаки

Міністерство юстиції США висунуло обвинувачення 12-ти співробітникам російського Головного слідчого управління (ГРУ), звинувативши їх у втручанні у вибори президента США у 2016 році. 

Розвідників звинуватили у зламі сервісів комітету Демократичного партії, а також і президентської кампанії Хілларі Клінтона.

Сполучені Штати почали розслідувати втручання Росії у вибори президента 2016 року після того, як радник кампанії Трампа проговорився австралійському дипломату. Згодом стало відомо, що спецпрокурор Мюллер знайшов докази зв’язку Кремля з Трампом перед його інавгурацією.

Поділитись: