Політика / Вибори

Лідер «Громадянської позиції» Гриценко позивається проти партії БПП

Анатолій Гриценко
Політика/Вибори/Лідер «Громадянської позиції» Гриценко позивається проти партії БПП
Зберегти
Вигляд
Лідер партії «Громадянська позиція» та кандидат у президенти Анатолій Гриценко подав позов до суду проти партії «Блок Петра Порошенка Солідарність», а також депутата від цієї партії Бригинця з вимогою спростувати інформацію про продаж ним військового майна на більш як 1,3 мільярда гривень.

«За поширення завідомо неправдивої інформації через їхню ТСК (тимчасово слідчу комісію, ред.) вони тепер відповідатимуть у суді — і партія БПП, і її брехливі депутати, персонально. Судовий позов складено і в Дніпровському районному суді міста Києва сьогодні вже зареєстровано», — повідомив Гриценко.

Зазначимо, у вересні відбулося чергове засідання ТСК Верховної Ради з проведення розслідування розкрадання у Збройних силах України у період з 2004 по 2017 роки. Під час засіданні комісії була озвучена інформація щодо розкрадання, підготовлена експертами Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.

Згідно з інформацією інституту, під час перебування Анаталія Гриценко на посаді міністра оборони з лютого 2005 року по грудень 2007 року було продано низку військової техніки та зброї.

За результатами цього засідання депутат Олександр Бригинець того ж дн я оприлюднив у Facebook пост, в якому заявив, що Гриценко «продав військового майна на 1,3 мільярда гривень».

Відтак, відповідачами за позовом Гриценка виступатимуть депутат Бригинець та партія БПП.

Гриценко неодноразово відкидав звинувачення у продажі військовх техніки майна ЗСУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Заочні дебати українських політиків: шарм, нудьга і чужі заслуги

Пов`язані новини