Світ

Лідер італійської партії «5 зірок» заявив, що союз з праворадикальною «Лігою» не загрожуватиме Європі

12 травня, 2018 01:09
Світ/Лідер італійської партії «5 зірок» заявив, що союз з праворадикальною «Лігою» не загрожуватиме Європі
Зберегти
Вигляд
Лідер партії «5 зірок», що перемогла на парламентських виборах, Луїджі Ді Майо веде коаліційні переговори з праворадикальною партією «Ліга».

Лідер партії «5 зірок», що перемогла на парламентських виборах, Луїджі Ді Майо веде коаліційні переговори з праворадикальною партією «Ліга».

Про це повідомляє Reuters.

«Це називають популістським урядом. Деякі заявили, що це загроза для людей, деякі кажуть, що це загроза Європі. Той, хто вважає, що цей уряд є загрозою Європі, можливо, переживають за свої робочі місця, але цей союх не загрожує Європі», — заявив Ді Майо журналістам після зустрічі лідера «Ліги» Маттео Сальвіні.

Нагадаємо, президент Італії Серджіо Маттарелла оголосив новий раунд переговорів з лідерами партій щодо формування нового уряду на 7 травня.

4 березня на парламентських виборах в Італії перемогла популістська партія «Рух 5 зірок».

Партія намагалась об'єднатись в коаліцію з правоцентриською партією «Вперед, Італіє!». Але 20 квітня її очільник та екс-прем'єр Сільвіо Берлусконі відкинув коаліційну угоду.

25 квітня лідер «Руху 5 зірок»  Луїджі Ді Майо заявив, що готовий до коалційних переговорів з лівоцентристами з Демократичної партії Італії. У Демпартії заявили, що готові розпочати переговори, якщо пятизіркові відмовляться від перемовин з правоцентристами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тріумф «5 зірок» чому італійці вибрали популістів і правих

Пов`язані новини